Seznam druhů ryb v přehradě Pymatuning 2024 Poradenství

Vítejte v aktualizovaném seznamu druhů ryb nalezených v přehradě Pymatuning! Přehrada Pymatuning se nachází v Pensylvánii a Ohiu a je známá svým rozmanitým a prosperujícím vodním ekosystémem. Rybáři i milovníci přírody se hrnou do této krásné nádrže s nadějí, že se setkají s některými z úžasných druhů ryb, které ji nazývají domovem. Ať už jste začátečník nebo zkušený rybář, tento seznam vám poslouží jako komplexní průvodce druhy ryb, které můžete očekávat v přehradě Pymatuning v roce 2024.

Je důležité poznamenat, že přehrada Pymatuning se může pochlubit širokou škálou druhů ryb, což z ní činí obzvláště atraktivní destinaci pro rybářské nadšence. Od oblíbených lovných ryb až po méně známé druhy, pro každého je tu něco. Mezi nejvyhledávanější druhy v přehradě patří tloušť, pižmovka, okouni žluťásci a crappie, které jsou známé svou působivou velikostí a bojovými schopnostmi. Přehrada je však také domovem řady dalších druhů, jako je okounek velkoústý, štika severní, sumec kanadský, modrásek a další.

Tento aktualizovaný seznam má za cíl poskytnout podrobné informace o každém druhu ryb, včetně jejich běžných názvů, vědeckých názvů, průměrné velikosti a preferovaných stanovišť. Ať už vás zajímá chytání tloušťů velikosti trofeje nebo jen pozorování pestrobarevné rozmanitosti zde nalezených ryb, tento průvodce vám pomůže. Takže popadněte své vybavení, připravte se na vrhání a vydejte se na nezapomenutelné rybářské dobrodružství v přehradě Pymatuning!

Seznam druhů ryb v přehradě Pymatuning 2024

Zde je úplný seznam druhů ryb nalezených v přehradě Pymatuning v roce 2024:

Druh Běžné jméno
Lepomis gibbosus Dýňové semínko
Lepomis cyanellus Slunečnice zelená
Micropterus dolomieu Okoun maloústý
Micropterus salmoides Okoun velkoústý
esox masquinongy Muskellunge
esox lucius Severní štika
Ambloplites rupestris Rocková basa
Sander sklivec tloušť
Catostomus commersonii Bílý přísavník
Catostomus catostomus Přísavka dlouhonosého

Toto je jen výběr druhů ryb, které lze v přehradě Pymatuning nalézt v roce 2024. Přehrada je domovem rozmanité škály ryb a rybáři si v této oblasti mohou užít různé možnosti rybolovu.

Druhová diverzita v přehradě

Druhová diverzita v přehradě

Přehrada Pymatuning je domovem rozmanitých druhů ryb. Díky své velké velikosti a rozmanitým stanovištím poskytuje nádrž ideální prostředí pro prosperitu široké škály ryb. Níže je uveden seznam některých druhů ryb, které lze nalézt v nádrži:

1. Okoun velkoústý

1. Okoun velkoústý

Tolstolobik je jednou z nejoblíbenějších sportovních ryb v přehradě. Je známý pro svou velikost, sílu a agresivitu, díky čemuž je oblíbený mezi rybáři.

READ
12 nejnebezpečnějších zvířat v Everglades 2024 Fakta

2. Bluegill

Bluegill je malý, ale hojný druh ryb nalezený v nádrži. Je oblíbený mezi rybáři, zejména těmi, kteří se zaměřují na panfish.

3. Cappie

3. Cappie

Crappie je další oblíbený druh panfish v nádrži. Je známá svou lahodnou dužinou a lze ji nalézt v hojném počtu po celý rok.

4. Walleye

Walleye je ceněná lovná ryba, kterou lze nalézt v nádrži. Je známý pro svou vynikající chuť a je oblíbeným cílem mezi rybáři.

5. Channel Sumec

Sumec kanálový je velký druh ryby žijící u dna, který se vyskytuje v nádrži. Je známý svou velikostí a je oblíbeným cílem mezi sumcaři.

6. Muskellunge

Muskellunge, také známý jako pižmo, je velký dravý druh ryby, který lze nalézt v nádrži. Mezi rybáři je vysoce ceněný a známý pro svou agresivní povahu.

Kromě těchto druhů je nádrž domovem i dalších druhů ryb, jako je pepř žlutý, okoun skalní a okoun bílý. Různorodá populace ryb v přehradě Pymatuning z ní dělá skvělou destinaci pro rybáře všech úrovní.

Populární sportovní ryba

Přehrada Pymatuning je známá svými hojnými druhy ryb, které každoročně přitahují mnoho rybářů. Zde jsou některé z nejoblíbenějších sportovních ryb, které lze v přehradě nalézt:

1. Okoun velkoústý

Tolstolobik je mezi rybáři velmi vyhledávaným druhem. Jsou známí svými agresivními údery a silnými bojovými schopnostmi. Přehrada poskytuje skvělé prostředí pro okouna velkoústé a mnoho z nich dosahuje působivých velikostí.

2. Bluegill

Bluegill, také známý jako cejn, je jednou z nejběžnějších a snadno ulovených ryb v nádrži. Jsou oblíbeným cílem začátečníků i zkušených rybářů. Bluegill jsou známé pro své lahodné maso a jsou často loveny jak pro sport, tak pro jídlo.

3. Cappie

Crappie je další populární sportovní ryba v přehradě Pymatuning. Jsou velmi vyhledávané pro svou vynikající chuť a jsou často cílem rybářů na jaře a na podzim, kdy jsou nejaktivnější. Crappie lze nalézt v blízkosti ponořených struktur a hromad kartáčů.

4. Walleye

Walleye je ceněná lovecká ryba a je vyhledávána mnoha rybáři. Jsou známí svým chutným masem a náročným bojem. Přehrada Pymatuning je domovem zdravé populace tloušťů a lze je chytit pomocí různých technik, jako je trolling a casting.

5. Channel Sumec

V přehradě se hojně vyskytuje sumec kanálový. Jsou známí svou velikostí a jsou oblíbeným cílem rybářů, kteří hledají úlovek o velikosti trofeje. Kanálové sumce lze chytat pomocí různých návnad, včetně živé návnady a návnady proti zápachu.

READ
Seznam druhů ryb v jezeře Guntersville 2024 Poradenství

Tyto oblíbené druhy sportovních ryb nabízejí rybářům širokou škálu možností rybolovu v přehradě Pymatuning. Ať už hledáte náročný boj nebo lahodné jídlo, nádrž má co nabídnout pro každého.

Ohrožené druhy ryb

Přehrada Pymatuning je domovem několika ohrožených druhů ryb, které vyžadují zvláštní pozornost a úsilí o ochranu, aby bylo zajištěno jejich přežití. Tyto druhy čelí různým výzvám, včetně ztráty stanovišť, znečištění, nadměrného rybolovu a změny klimatu. Je velmi důležité chránit a zachovat jejich stanoviště, aby se zabránilo jejich vyhynutí.

1. Jeseterské jezero

1. Jeseterské jezero

Jeseter jezerní (Acipenser fulvescens) je velký prastarý druh ryby, který může dorůst do působivých velikostí. V Pensylvánii je uveden jako ohrožený a čelí mnoha hrozbám. Přehrady, zhoršení kvality vody a nadměrný rybolov přispěly k poklesu jeho populace. Na ochranu a obnovu tohoto druhu byly zavedeny přísné předpisy a programy ochrany.

2. Páskovaný šíp

2. Páskovaný šíp

Darter páskovaný (Etheostoma zonale) je malá, barevná ryba, která obývá přehradu Pymatuning a její pocty. Je klasifikován jako ohrožený kvůli svému omezenému rozsahu a zranitelnosti vůči degradaci stanovišť. Velkou hrozbou pro tento druh je kácení břehových porostů a zanášení toků. Vyvíjejí se snahy chránit jeho stanoviště a zvyšovat povědomí o jeho významu.

Je nezbytné monitorovat a studovat tyto ohrožené druhy ryb, abychom lépe porozuměli jejich potřebám a vytvořili účinné strategie ochrany. Úsilí o spolupráci mezi vědci, ochranářskými organizacemi a místními komunitami je nezbytné pro zajištění jejich přežití pro budoucí generace.

Úsilí o ochranu

Úsilí o ochranu

Přehrada Pymatuning je důležitým ekosystémem, který podporuje různé druhy ryb. Vzhledem k její oblíbenosti mezi rybáři a rekreačními návštěvníky je nutné realizovat ochranářské snahy o udržení rybí obsádky nádrže a zachování ekosystému.

1. Skladovací program

1. Skladovací program

Jedním z hlavních ochranářských úsilí v přehradě Pymatuning je program skladování. Pennsylvania Fish and Boat Commission pravidelně zavádí do nádrže různé druhy ryb, včetně populárních sportovních ryb, jako je tloušť a pižmovka. To pomáhá udržovat zdravou a rozmanitou rybí populaci a zajišťuje, že rybáři mají příležitost chytit různé druhy.

2. Ochrana stanovišť

Ochrana životního prostředí druhů ryb je nezbytná pro jejich přežití. V přehradě Pymatuning se vynakládá úsilí na ochranu a obnovu kritických oblastí stanovišť. To zahrnuje udržování přiměřené kvality vody, předcházení erozi a ochranu vegetace podél pobřeží. Ochranou a vylepšením biotopu může nádrž podporovat prosperující rybí populaci.

READ
Nejlepší rostliny pro odtok vody 2024 Poradenství

Kromě toho jsou přijímána opatření ke kontrole invazivních druhů, jako je asijský kapr, které mohou ohrozit původní rybí populaci. Tyto snahy zahrnují monitorování a kontrolu šíření invazních druhů a také osvětu veřejnosti o důležitosti prevence jejich zavlečení do nádrže.

Úsilí o ochranu v přehradě Pymatuning je životně důležité pro dlouhodobou udržitelnost rybích populací a celkové zdraví ekosystému. Zavedením vysazovacích programů a ochranou stanovišť můžeme pomoci zajistit, aby si rybáři a budoucí generace mohli užívat rozmanitých druhů ryb, které přehrada nabízí.

Aktualizované záznamy o druzích ryb

Níže je uveden seznam záznamů o druzích ryb pro přehradu Pymatuning od roku 2024:

1. Okoun velkoústý

 • Hmotnost rekordu: 10 liber
 • Délka záznamu: 23 palců
 • Rok rekordu: 2019

2. Okoun maloústý

 • Hmotnost rekordu: 7 liber
 • Délka záznamu: 20 palců
 • Rok rekordu: 2017

3. Walleye

3. Walleye

 • Hmotnost rekordu: 12.3 liber
 • Délka záznamu: 32 palců
 • Rok rekordu: 2018

4. Muskie

 • Hmotnost rekordu: 54.5 liber
 • Délka záznamu: 50 palců
 • Rok rekordu: 2024

5. Channel Sumec

 • Hmotnost rekordu: 30 liber
 • Délka záznamu: 40 palců
 • Rok rekordu: 2016

Upozorňujeme, že výše uvedené záznamy se mohou změnit a nemusí představovat nejaktuálnější informace. Pro nejaktuálnější záznamy se prosím obraťte na oficiální oddělení pro ryby a zvěř.

Otázka odpověď:

Jaké druhy ryb se nacházejí v přehradě Pymatuning?

Některé druhy ryb nalezené v přehradě Pymatuning zahrnují okouna tolstolobičného, ​​modráska, tloušť, pižmovka, crappie, sumec a kapr.

Je v přehradě Pymatuning povolen rybolov?

Ano, v přehradě Pymatuning je povolen rybolov. Je oblíbeným cílem rybářů a nabízí různé druhy ryb k ulovení.

Video:

Průvodce po rybářské nádrži Pymatuning v Pensylvánii

Rybářství Pymatuning

EPIC DAY u JEZERA ERIE! (Neočekávaný úlovek!!)

Hodnocení

Seznam jmen:

Jako vášnivému rybáři a pravidelnému návštěvníkovi přehrady Pymatuning mi tento seznam druhů ryb pro rok 2024 neuvěřitelně pomohl. Je skvělé vidět, že nádrž i nadále podporuje rozmanitou škálu druhů ryb. Seznam obsahuje oblíbené herní ryby, jako je walleye, muskellunge a crappie, které je vždy vzrušením chytat. Jsem také nadšený, když vidím, že nádrž je domovem různých druhů sumců, včetně sumce kanálového a sumce ploskohlavého, protože svádějí silný boj a nabízejí vynikající jídlo. Příjemným překvapením je navíc zařazení drum and smallmouth bass na seznam. Celkově tento seznam slouží jako cenný zdroj pro plánování budoucích rybářských výletů do přehrady Pymatuning a nemohu se dočkat, až v nadcházejících měsících otestuji své dovednosti proti těmto úžasným druhům ryb.

READ
10 rychle rostoucích rostlin pro Shade 2024 Květiny

ohnivá bouře786

Skvělý článek! Jako vášnivému rybáři mi tento seznam druhů ryb v přehradě Pymatuning neuvěřitelně pomohl. Je skvělé vidět v přehradě tak rozmanitou škálu ryb. Tyto informace mi určitě pomohou při plánování mých budoucích rybářských výprav. Obzvláště jsem nadšený z přítomnosti okouna tolstolobikového, tloušťů a sumců kanálových. Jedná se o některé z mých nejoblíbenějších druhů k lovu a je dobré vědět, že se jim v přehradě daří. Poskytnuté tipy na nejlepší návnadu a techniky lovu těchto ryb jsou také velmi informativní. Byl jsem také příjemně překvapen, když jsem viděl zahrnutí sladkovodního bubnu a žluté papriky. Nejedná se o druhy ryb, se kterými jsem se na jiných nádržích často setkával, takže se těším na příležitost si je v Pymatuningu ulovit. Článek je dobře napsaný a uspořádání informací je jasné a snadno sledovatelné. Oceňuji zahrnutí stručných popisů jednotlivých druhů, protože mi to umožňuje lépe pochopit jejich zvyky a chování. Celkově je tento seznam cenným zdrojem pro každého rybáře, který se zajímá o rybolov na přehradě Pymatuning. Určitě na to budu v budoucnu často odkazovat. Děkujeme za poskytnutí tak obsáhlého a dobře prozkoumaného článku o druzích ryb v této oblasti. Pokračuj v dobré práci!

William

Nedávno jsem narazil na článek o seznamu druhů ryb v přehradě Pymatuning pro rok 2024 a jako vášnivého rybáře musím říct, že mě docela zaujal. Rozmanitost a množství ryb v přehradě z ní činí ideální cíl pro každého rybářského nadšence. Bylo zajímavé dozvědět se o různých druzích ryb, které se v přehradě vyskytují. Od oblíbených lovných ryb, jako je tolstolobik, tloušť a pižmoň, až po méně známé druhy, jako je kuňka východní a žaludovník, každý si tu najde něco. Článek také poskytl cenné tipy a rady o nejlepších lovných místech a technikách pro lov těchto ryb. Jako někdo, kdo má rád výzvy spojené s rybařením, jsem ocenil postřehy, které sdíleli zkušení rybáři. Nemůžu se dočkat, až vyzkouším některé z těchto tipů na mé další rybářské výpravě na přehradu Pymatuning. Kromě toho článek zdůraznil význam ochrany a odpovědných rybolovných postupů. Je povzbudivé vidět úsilí o zachování rybí populace a celkového ekosystému nádrže. Připomíná mi to potřebu dbát na náš dopad na přírodu a přispívat k jejímu zachování. Celkově byl článek informativní, dobře napsaný a přizpůsobený zájmům rybářských nadšenců, jako jsem já. Určitě na něj budu odkazovat jako na zdroj pro budoucí rybářské výpravy do přehrady Pymatuning. Pokračuj v dobré práci!

READ
Seznam druhů ryb v Lake of the Ozarks 2024 Poradenství

Christopher

Vždy jsem byl vášnivým rybářem a přehrada Pymatuning je jedním z mých oblíbených míst pro nahazování vlasce. Je vzrušující sledovat, jak se populace ryb v průběhu let změnila. Nedávno zveřejněný seznam druhů ryb v přehradě Pymatuning pro rok 2024 mě nadchl pro nadcházející rybářskou sezónu. Přehrada je domovem rozmanitých druhů ryb, díky čemuž je každý rybářský výlet jedinečným zážitkem. Mezi nejvyhledávanější druhy patří tolstolobik, tloušť, pižmovka a štika severní. Tyto lovecké ryby představují vzrušující výzvu a vždy byly mým osobním favoritem. Potěšila mě také přítomnost různých druhů panfish, jako je bluegill, crappie a žlutá paprika. Možná nejsou tak velké jako lovné ryby, ale panfish jsou skvělé pro relaxační a poklidný rybolov. Co mě zaujalo v posledním seznamu, je nárůst hybridních pruhovaných basů. Tyto tvrdě bojující ryby se v posledních letech staly hojnějšími a nabízejí vzrušující příležitost pro rybáře, kteří hledají silný boj. Je nezbytné mít vždy aktuální informace o rybí populaci, aby byla zajištěna udržitelnost nádrže. Vědět, které druhy prosperují a které potřebují ochranu, nám rybářům umožňuje hrát aktivní roli při ochraně ekosystému. Nemůžu se dočkat, až s těmito nově nalezenými informacemi narazím na nádrž Pymatuning. S rozmanitou škálou druhů ryb je stále co objevovat a já jsem na tuto výzvu připraven. Takže popadněte své rybářské vybavení a pojďme udělat rok 2024 nezapomenutelným rokem na přehradě Pymatuning!

Scarlet Rain

Byl jsem léta vášnivým rybářem a přehrada Pymatuning byla vždy mým oblíbeným místem pro rybaření. Tento seznam druhů ryb v přehradě Pymatuning pro rok 2024 je neuvěřitelně užitečný pro plánování mých rybářských výletů. Je skvělé vidět, že nádrž je zásobena rozmanitou škálou ryb, včetně okounů, tloušťů, muškátů a crappie. Tyto druhy představují vzrušující výzvu a připravují chutná jídla. Článek také poskytuje cenné informace o rybářských předpisech a tipech, které jsou klíčové pro zachování ekosystému a udržení zdravých rybích populací. Celkově je tento článek povinnou četbou pro každého rybáře, který chce co nejlépe využít své rybářské zkušenosti v přehradě Pymatuning.

Leave a Comment