Seznam druhů ryb v jezeře Lewis Smith Lake 2024 Poradenství

Vítejte v aktualizovaném seznamu druhů ryb nalezených v Lewis Smith Lake pro rok 2024! Tento obsáhlý seznam poskytuje cenné informace pro rybáře a rybářské nadšence, kteří mají zájem prozkoumat rozmanitou rybí populaci tohoto krásného jezera.

Jezero Lewis Smith, který se nachází v Alabamě, je známý pro své křišťálově čisté vody a hojné druhy ryb. Ať už jste zkušený rybář nebo začátečník, tento seznam vám poslouží jako užitečný průvodce, který vám pomůže identifikovat a zaměřit se na různé druhy ryb, které nazývají toto jezero domovem.

Jezero Lewis Smith Lake nabízí řadu příležitostí k rybolovu po celý rok, od okouna velkoústého až po mrchožrouta. Ať už dáváte přednost rybaření ze břehu nebo se vydáváte na vodu na lodi, rozmanitá rybí populace jezera zajišťuje, že je vždy něco vzrušujícího k ulovení.

Tento aktualizovaný seznam obsahuje nejaktuálnější informace o druzích ryb nalezených v jezeře Lewis Smith Lake pro rok 2024. Je to cenný zdroj pro plánování rybářského výletu do tohoto proslulého místa. Popadněte tedy své rybářské vybavení a připravte se na nezapomenutelný rybářský zážitek v malebných vodách jezera Lewis Smith Lake!

Přehled Lewis Smith Lake

Přehled Lewis Smith Lake

Lewis Smith Lake je nádrž nacházející se v severní Alabamě ve Spojených státech amerických. Je oblíbeným cílem rybářských nadšenců díky rozmanité rybí populaci a krásnému okolí.

Jezero se rozkládá na ploše přibližně 21,200 500 akrů a má pobřeží asi 264 mil. Jeho maximální hloubka dosahuje asi XNUMX stop, což z něj činí jedno z nejhlubších umělých jezer v Alabamě. Jezero vzniklo výstavbou přehrady Lewis Smith Dam na Sipsey Fork řeky Black Warrior.

Jezero Lewis Smith je známé svými křišťálově čistými vodami, které poskytují vynikající viditelnost pro rybolov. Jezero je domovem různých druhů ryb, což z něj dělá ráj pro rybáře. Mezi oblíbené druhy ryb nalezené v jezeře patří okoun velkoústý, okoun skvrnitý, okoun pruhovaný, mrška, modrásek a sumec.

Rekreační aktivity

Rekreační aktivity

Kromě rybaření, Lewis Smith Lake nabízí návštěvníkům řadu rekreačních aktivit. Čisté vody jezera z něj dělají ideální místo pro plavání, plavbu na člunu a vodní sporty, jako je jízda na kajaku a paddleboarding.

READ
Seznam druhů ryb v řece Missouri 2024 Poradenství

Jezero je obklopeno krásnými lesy a malebnou krajinou, která poskytuje příležitosti pro pěší turistiku, kempování a piknik. Tato oblast také nabízí několik veřejných parků a přístavů s vybavením, jako jsou půjčovny lodí, rybářská mola a místa na piknik.

Úsilí o ochranu

Vzhledem k jeho popularitě a důležitosti jako rybářské destinace bylo vynaloženo úsilí na udržení rybí populace a zachování přírodní krásy jezera Lewis Smith. Alabamské ministerstvo ochrany a přírodních zdrojů spolu s místními organizacemi pravidelně monitoruje kvalitu vody v jezeře a zavádí opatření na ochranu ekosystému.

Druh Běžné jméno
Okoun velkoústý Micropterus salmoides
Strakatý bas Micropterus punctulatus
Mořský okoun Morone saxatilis
Crappie Pomoxis spp.
Bluegill Lepomis macrochirus
Sumec Ictalurus spp.

Původní druhy ryb v jezeře Lewis Smith

Původní druhy ryb v jezeře Lewis Smith

Níže je uveden seznam původních druhů ryb, které lze nalézt v Lewis Smith Lake:

  • Black Bass: Jezero je domovem několika druhů okouna obecného, ​​včetně okouna velkoústého a okouna skvrnitého. Tyto oblíbené herní ryby jsou známé svou silou a bojovností.
  • Crappie: Crappie jsou populární panfish nalezené v Lewis Smith Lake. Jsou známé svou lahodnou chutí a lze je chytat celoročně.
  • Bluegill: Bluegill jsou malé druhy měsíčníků, které se v jezeře hojně vyskytují. Pro svou ochotu kousat a chutné maso jsou oblíbené mezi rybáři, zejména začátečníky.
  • Mořský okoun: Okoun pruhovaný je stěhovavý druh, který lze v určitých obdobích roku nalézt v jezeře Lewis Smith. Jsou vysoce ceněni pro svou velkou velikost a agresivní povahu.
  • Channel Catfish: Kanálový sumec je oblíbeným druhem mezi sumcovými rybáři. Nacházejí se v hlubších částech jezera a jsou známé svou velkou velikostí a chutným masem.
  • Longnose Gar: Longnose gar jsou unikátní druhy ryb, které lze nalézt v Lewis Smith Lake. Jsou známí svým dlouhým, štíhlým tělem a ostrými zuby. Jedná se především o druh lovící pozorování.

To je jen několik příkladů původních druhů ryb, které lze nalézt v Lewis Smith Lake. Je důležité si uvědomit, že rybí populace se mohou v průběhu času měnit, proto je vždy dobré si před plánováním rybářského výletu ověřit aktuální rybářské předpisy a pokyny.

Nepůvodní druhy ryb v jezeře Lewis Smith

Jezero Lewis Smith Lake je domovem rozmanitých druhů ryb, ale bohužel některé z nich jsou nepůvodní druhy, které byly do jezera zavlečeny. Tyto nepůvodní druhy ryb mohou mít negativní dopady na ekosystém jezera a původní populace ryb.

READ
Seznam druhů ryb v jezeře St. Clair 2024 Rada

Zde jsou některé z nepůvodních druhů ryb, které lze nalézt v Lewis Smith Lake:

  • Pstruh obecný (Salmo trutta): Pstruh obecný nepochází ze Severní Ameriky a byl zavlečen do jezera Lewis Smith jako lovná ryba. I když se staly populární mezi rybáři, jejich přítomnost může negativně ovlivnit původní populace pstruhů a dalších druhů ryb.
  • Pruhovaný okoun (Morone saxatilis): Pruhovaný okoun, také známý jako pruhovaný, byl zaveden do jezera Lewis Smith, aby poskytl příležitost ke sportovnímu rybolovu. V některých oblastech se však staly invazivními a soutěží s původními rybami o potravu a stanoviště.
  • Sumec modrý (Ictalurus furcatus): Sumec modrý byl vysazen do jezera Lewis Smith pro účely sportovního rybolovu. Jsou oblíbeným úlovkem mezi rybáři, ale jejich přítomnost může narušit původní komunitu ryb a mít negativní dopady na ekosystém jezera.

Tyto nepůvodní druhy ryb mohou představovat výzvy pro řízení a zachování rybolovu jezera Lewis Smith Lake. Vyvíjejí se snahy o kontrolu a sledování jejich populací, aby se minimalizovaly jejich dopady na původní druhy ryb a celkové zdraví jezera.

Ohrožené druhy ryb v jezeře Lewis Smith

Ohrožené druhy ryb v jezeře Lewis Smith

Jezero Lewis Smith Lake je domovem rozmanitých druhů ryb, ale také čelí hrozbě ztráty některých ze svých jedinečných a cenných populací. Zde jsou některé z ohrožených druhů ryb, které lze nalézt v jezeře Lewis Smith:

1. Skvrnitý bas

1. Skvrnitý bas

Okoun skvrnitý (Micropterus punctulatus) je oblíbená sportovní ryba v jezeře Lewis Smith. Jeho populace však klesá kvůli ztrátě stanovišť a konkurenci s vysazenými druhy. Vyvíjí se úsilí k ochraně zbývajících populací a obnově jejich přirozeného prostředí.

2. Pygmej šílenec

2. Pygmej šílenec

Trpasličí blázen (Noturus stanauli) je malý druh sumce, který je endemický v horním systému řeky Tennessee, včetně Lewis Smith Lake. Je veden jako ohrožený kvůli degradaci stanovišť a znečištění. Úsilí o ochranu se zaměřuje na zlepšení kvality vody a ochranu jejích kritických stanovišť.

3. Cahaba Shiner

3. Cahaba Shiner

Cahaba Shiner (Notropis cahabae) je malá ryba, která se vyskytuje pouze v několika řekách v Alabamě, včetně některých holdů jezera Lewis Smith Lake. Je ohroženo znečištěním vody a změnami stanovišť. Ochranná opatření mají za cíl chránit a obnovit jeho stanoviště, aby bylo zajištěno jeho přežití.

READ
Seznam druhů ryb v jezeře Gaston 2024 Poradenství

4. Rumělkový šíp

4. Rumělkový šíp

Darter rumělkový (Etheostoma chermocki) je barevný rybí druh, který je endemický v povodí řeky Black Warrior, včetně některých poct z jezera Lewis Smith. V současné době je veden jako ohrožený kvůli ztrátě a degradaci stanovišť. Vyvíjí se úsilí k ochraně jeho stanovišť a zvyšování povědomí o jeho ochraně.

5. Saffron Shiner

Leskovec šafránový (Notropis rubricroceus) je malý druh střevle, který se vyskytuje na některých poctách jezera Lewis Smith. Je veden jako ohrožený kvůli ztrátě stanovišť a znečištění vody. Úsilí o ochranu zahrnuje obnovu stanovišť a provádění opatření na ochranu kvality vody.

To je jen několik příkladů ohrožených druhů ryb, které obývají jezero Lewis Smith. Úsilí o ochranu a povědomí jsou zásadní pro ochranu těchto cenných a jedinečných populací a zajištění jejich dlouhodobého přežití v ekosystému jezera.

Populární druhy sportovních ryb v jezeře Lewis Smith

Populární druhy sportovních ryb v jezeře Lewis Smith

Pokud jde o sportovní rybolov v jezeře Lewis Smith, existuje několik oblíbených druhů ryb, na které se rybáři zaměřují. Tyto ryby poskytují nejen vzrušení při chytání, ale nabízejí také lahodnou odměnu pro ty, kteří rádi jedí čerstvé ryby.

Okoun velkoústý: Largemouth Bass jsou známí svou agresivní povahou a tvrdými údery. Tyto ryby jsou hojné v Lewis Smith Lake a lze je nalézt v hojnosti po celý rok. Rybáři často používají různé návnady a techniky, aby nalákali tyto ryby, včetně návnad v horní vodě, crankbaitů a měkkých plastových červů.

Smallmouth Bass: Okoun malý je dalším oblíbeným druhem sportovních ryb v jezeře Lewis Smith. Tyto ryby jsou známé svými silnými souboji a akrobatickými skoky při hákování. Obvykle se nacházejí kolem skalnatých oblastí a preferují chladnější teploty vody. Rybáři se často zaměřují na okouny maloústé pomocí přípravků, návnad a živých návnad, jako jsou střevle nebo raci.

Skvrnitý bas: Okouni skvrnití jsou vzhledově podobní okounům velkoústým, ale na tvářích mají výraznou tmavou skvrnu. Tyto ryby jsou známé svým agresivním chováním při krmení a mohou být pro rybáře zábavnou výzvou. Okouny skvrnité lze chytit pomocí podobných technik jako okouny velkoústé, včetně návnad na horní vodu, crankbaitů a jiggingu.

Crappie: Crappie je populární druh panfish v Lewis Smith Lake. Tyto ryby jsou známé svým chutným bílým masem a lze je chytat po celý rok. Rybáři se často zaměřují na Crappie pomocí živých střevlí, přípravků nebo malých rotaček. Lze je nalézt v blízkosti ponořených stromů, hromad křovin nebo jiných struktur v jezeře.

READ
Průvodce chováním koi – co znamenají? Rada

Mořský okoun: Pruhovaný okoun, také známý jako pruhovaný, je velmi vyhledávaným druhem sportovních ryb v jezeře Lewis Smith. Tyto ryby jsou známé svou silou a schopností svést silný boj. Rybáři se často zaměřují na okouny pruhované pomocí živé návnady, jako je shad nebo sledě, nebo trollingem s velkými návnadami nebo lžícemi.

Skvrnitý Gar: Skvrnitý je jedinečný druh ryb, který lze nalézt v jezeře Lewis Smith. Mají dlouhá, štíhlá těla a jsou pokryta skvrnami. I když nejsou běžně cílem rybářů, lze je chytit pomocí živé návnady nebo umělých návnad.

Ať už jste ostřílený rybář nebo teprve začínáte, Lewis Smith Lake nabízí rozmanitou škálu druhů sportovních ryb, na které se můžete zaměřit. Nezapomeňte dodržovat rybářské předpisy a praktikovat chyť a pusť, abyste pomohli udržet zdravé populace ryb pro budoucí generace.

Otázka odpověď:

Jaké jsou oblíbené druhy ryb v Lewis Smith Lake?

Mezi oblíbené druhy ryb v jezeře Lewis Smith Lake patří okoun velkoústý, okoun maloústý, okoun skvrnitý, okoun bílý a okoun pruhovaný. Mezi další oblíbené druhy patří sumec, crappie a cejn.

Kdy je nejlepší roční období pro lov okounů v Lewis Smith Lake?

Nejlepší roční období pro lov okounů v jezeře Lewis Smith Lake je obvykle na jaře, kdy teplota vody stoupá a okouni se třou. Okouny však lze v jezeře chytit po celý rok, přičemž produktivní je také podzimní období.

Video:

Tato technika zachytí velké basy na začátku podzimu Lake Norman (fluke)

10 měst KAŽDÝ ODCHODÍ v Americe v letech 2023 a 2024

Našli jsme dva telefony a rybářské návnady v hodnotě 260 USD ve vypuštěném jezeře!

Hodnocení

Váš požadavek bohužel nemohu splnit.

Jako vášnivý rybář jsem nadšený, když vidím aktualizovaný seznam druhů ryb v jezeře Lewis Smith Lake pro rok 2024. Rozmanitost ryb v jezeře mě nepřestává udivovat, takže každý rybářský výlet je dobrodružstvím. Obzvláště jsem nadšený, když vidím přítomnost okouna velkého, protože poskytuje napínavý boj a je vyhledávanou cenou pro každého rybáře. Navíc zahrnutí crappie a sumce zajišťuje, že existuje spousta příležitostí pro ty, kteří hledají chutné jídlo. Rozmanitost druhů ryb v jezeře Lewis Smith Lake skutečně vyhovuje všem rybářům, ať už dávají přednost muškaření nebo tradičnímu nahazování návnad. Nemůžu se dočkat, až prozkoumám jezero a zkusím štěstí s těmito neuvěřitelnými druhy ryb.

READ
13 rostlin, které přitahují housenky 2024 Poradenství

nedefinované

Tento článek o seznamu druhů ryb v Lewis Smith Lake pro rok 2024 jsem našla v kategorii rady a jako vášnivá rybářka jsem se nemohla dočkat, až si ho přečtu. Poskytnuté informace byly vyčerpávající a užitečné a poskytovaly podrobný seznam různých druhů ryb, které lze v jezeře nalézt. Bylo zajímavé dozvědět se o různých druzích okounů, sumců a crappie, kteří obývají jezero, a o nejlepších technikách jejich lovu. Článek také poskytuje cenné tipy na nejlepší období roku pro rybolov pro jednotlivé druhy a doporučené návnady, které je třeba použít. Jako člověk, který miluje trávení času u vody, budou tyto informace neuvěřitelně užitečné při plánování mých rybářských výletů k jezeru Lewis Smith Lake. Celkově jsem si čtení tohoto článku užil a oceňuji poskytnuté podrobné informace.

Leave a Comment